Her Marka Araca Bakım Onarım

Çanakçı Oto Servis Balıkesir

Balıkesir-Bursa karayolu 4.km No: 161 161/A
10000 Balikesir

Tel 0 266 246 40 27

Faks 0 266 246 00 31

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
E-bülten

Çalışma saatleri

 • Pazartesi
  • 09:00 - 12:00
  • 13:30 - 18:00
 • Salı
  • 09:00 - 12:00
  • 13:30 - 18:00
 • Çarşamba
  • 09:00 - 12:00
  • 13:30 - 18:00
 • Perşembe
  • 09:00 - 12:00
  • 13:30 - 18:00
 • Cuma
  • 09:00 - 12:00
  • 13:30 - 18:00
 • Cumartesi
  • 09:00 - 12:00
  • 13:30 - 17:00
 • Pazar
  • Kapalı
  •  

Çanakçı Oto Servis Balıkesir Bosch Car Service’de, otomobiliniz ile ilgili her konuda A’dan Z’ye hizmet alabilirsiniz.
Arabanızın camı çatladıysa, sinyal lambalarınızdan biri çalışmıyorsa, egzoz sisteminizden ses geliyorsa, bujilerinizin değişim zamanı yaklaştıysa, ömrü dolan akünüzü yenilemek istiyorsanız veya bunlara benzer yüzlerce sorunun giderilmesi için Çanakçı Oto Servis Balıkesir Bosch Car Service, Balikesir ilinde sizleri bekliyor.
Çanakçı Oto Servis Balıkesir olarak, hangi marka araca sahip olursanız olun, üstün servis donanımımı ve uzman teknisyenlerimiz ile size Balikesir ilinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Filtreler

Bosch kalitesi ile üretilen Yağ filtreleri, Hava filtreleri, Yakıt filtreleri ve Kabin (Polen) filtreleri, aracınızın en değerli parçalarını korur. Yüksek teknolojisi sayesinde Bosch filtreleri aranızın daima ilk günkü performansında olmasını sağlar.

Aküler

Modern araçların elektrik sistemlerinin önem kazandığı günümüzde, kaliteli ve güvenilir Bosch Aküleri, aracınızın elektrik sistemine enerji sağlar. Bosch Car Service'lerde, akü test cihazı ve akü şarj aletleri ile akünüzün arıza tespiti, tamir veya değişimini yaptırılabilirsiniz.

Frenler

Frenleme güvenliği, artan araç kullanım yoğunluğu ile birlikte otomobilin en önemli emniyet konusu haline gelmiştir. Bosch, büyük bir titizlikle ürettiği Fren Diskleri, Kampanaları, Fren Balatalarının yanısıra Fren ve Hidrolik Sıvıları ile güvenliğinize önem vermeye devam eder.

Ampüller

Otomobilinizin aydınlatma sistemleri, sürüş güvenliğinizi sağlama konusunda en önemli yardımcılarınız arasındadır. Bosch Car Service'lerde arızalı Far, Stop ve Geri Vites, Sinyal lambası ampulleri gibi ürünlerin değişimini yapabilirsiniz.

Bujiler

Yüksek marş performansı ve güvenilirliği nedeniyle Bosch Bujileri, otomobil ve motosiklet sürücülerinin ilk tercihidir. Bosch Car Service'lerde Ateşleme sisteminizin arıza tespitlerini ve buji değişimini yaptırabilirsiniz.

Silecekler

Bosch Silecekleri, en kötü hava koşullarında bile mükemmel bir silme performansı sağlar. En İyi Görüş ve Maksimum Güvenlik düşüncesi ile üretilen Silecekler, görüş kalitenizi arttırmak için sizinle olmaya devam edecek. Bosch Car Service'lerde silecek değişimi yaptırabilirsiniz.

Kayışlar

Bosch markalı kayışlar, üstün kaliteye sahip Triger Seti, V Kayışı gibi ürünlerden oluşmaktadır. Bosch Car Service'lerde aracınızın tüm tahrik bileşenlerinin arıza tespitlerini, tamir veya değişimlerini yaptırabilirsiniz.

Check Up (Genel Kontrol)

Araç Check Up hizmeti, konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti altına almak için yaptırılması gereken genel araç kontrolüdür. Genel oto kontrollerinde aracınız bujilerinden, filtre ve sileceklerine kadar genel bir incelemeden geçer.

Bakım

Bosch Car Service'de periyodik bakım, aracınızın bakım zamanı geldiğinde motor yağı, filtreler ve gerekli diğer parçaların değişim işlemlerini kapsar. Periyodik bakımların yanı sıra Ağır Bakımlarınızı da Bosch Car Service'lerde yaptırabilirsiniz.

Egzos Servisi

Bosch Car Service Egzos Servisi, aracınızdaki Egzos sistemi ve bileşenlerinin arıza tespitini, bakımını, tamirin ve değişimini sağlar. Aynı zamanda Egzos Muayenenizi de Bosch Car Service'lerinde yaptırabilirsiniz.

Motor Servisi

Bosch Car Service'lerinde yüksek teknoloji ürünü Bosch cihazları ve uzman teknisyenler aracılığıyla motor servisi, motor arıza tespiti, motor revizyonu, üst blok değişimi, silindir değişimi gibi konularda destek alabilirsiniz.

Fren Servisi

Bosch Car Service Fren Servisi ile aracınızın fren disk, fren balataları, ABS, ASR, ESP gibi sistemlerin kontrolü, bakımı ve tamiri, uzmanlaşmış teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bosch fren servis tamiri ile güvenli bir sürüş deneyimi yaşarsınız.

Ekspertiz

Bosch Car Service Ekspertizlerinde, araç ekspertizi konusunda uzmanlaşmış teknisyenler tarafından, 2. el araç satın alacak veya satacak kişiler için oto expertiz hizmeti sağlanır. Detaylı ekspertiz raporunuz hassas incelemeler sonucunda teslim edilir.

Mekanik Sistem Onarımları

Aracınızın mekanik sistemi, araç hareketi için gerekli olan bütün mekanik parçalardan oluşur. Bosch Car Service Mekanik Sistem Onarımı hizmetimizde, aracınızı oluşturan bütün mekanik aksamların uzmanlaşmış teknisyenler tarafından kontrolü, bakımı, tamiri ve değişimi yaptırılır.

Cam Hizmeti

Bosch Car Service Cam Hizmetlerimizde, otomobilinizin ön cam, yan cam, arka cam gibi parçaların kontrolü, tamiri ve değişimi uzman teknisyenler tarafından yapılır. Araç güvenliğini üst seviyede tutarak, konforlu bir sürüşe katkıda bulunur.

Aydınlatma Servisi

Lamba kontrolleri, otomobilinizdeki aydınlatma sisteminizi oluşturan park, sinyal, ön far, arka stop gibi unsurları görüş kalitenizi üst seviyede tutabilmek için kontrol eder. Ampul ve lamba değişimlerinizi Bosch Car Service'lerimizde yaptırabilirsiniz.

Lastik Servisi

Bosch Car Service Lastik Servisi, aracınızın yol ile temasını sağlayan lastiklerinizin kontrolü, tamiri ve değişimi konusunda uzman teknisyenler ile size sürekli bir destek sağlar. Lastik patlağı veya jant yamukluğu gibi birçok konuda hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Isıtma Sistemi ve Klima Servisi

Aracınızdaki kalorifer sistemi ve klima, tüm hava koşullarında size konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmak için çalışır. Bosch Car Service'lerde Isıtma Sistemi ve Klima bakımı ile araç klima gazı değişimi, oto havalandırma bakımı gibi hizmetler alabilirsiniz.

Yol Yardımı

Bosch Car Service Yol Yardımı, yolda kalan veya sürüş esnasında arızalanan aracınıza en hızlı ve güvenli yol yardımını sağlar. Araç kurtarma hizmeti, oto çekici hizmeti ve araç tamiri gibi birçok hizmet Bosch güvencesi ile sağlanır.

Vale Hizmeti

Bosch Car Service Vale hizmeti ile, aracınız kapınızın önünden teslim alınır, servis noktalarımıza götürülür ve servis işleminden sonra adresinize geri getirilir. Türkiye'nin dört bir yanındaki Bosch Car Service'lerde Vale servisimizden yararlanabilirsiniz.

 • Enlem 39.67983
 • Boylam 27.935534
Balıkesir-Bursa karayolu 4.km No: 161 161/A
10000 Balikesir
Yol tarifi al Çanakçı Oto Servis Balıkesir
Hizmetler

Örnek: Maslak Oto Sanayi, Maslak

Çanakçı Oto Servis Balıkesir
Balıkesir-Bursa karayolu 4.km No: 161 161/A 10000 Balikesir